IVEKO 35-10

Shitet nga: Elbasan 31 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shes Iveko i po sa ardh nga Zvicrra ne gjendje te rregullt i cili posedon : dhome , kuzhin ,banjo etj .... Pres bleres serioz dhe mund te kontaktoni ne kete nr 044650215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim