Kamion Iveco nga zvicra

Shitet nga: Artan 18 Krr 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR   6 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco i sa po ardhur nga zvicra kamjoni esht tipit ri 2006 me dogan te pagune 1000 ero veq dogana ka kushtu kamjoni esht shum i rujtun me hibebyn te re carad te re.045640347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim