Kamion MAN TGA 410 XXL

Shitet nga: Mark 20 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Man Tga 410 XXL koketerheqese me rimorkio 3 aks 24 kubik. Ngjyra Kuqe, kiper, rearder, klim, tempomat etj.
Qmimi sipas Marreveshjes. Bojm ndrrim edhe me ndonje kamion 3 aks ose 4 aks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim