Kamion Man 26-372

Shitet nga: Agim 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin Man 26-372 viti 1995 me klim ne gjendje te shkelqyer i gatshem per pun.
tel:
044122940
045515983
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim