Kamion mercedes 609 vario

Shitet nga: kamion 28 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 390 EUR   3 990 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin 609 mercedes vario viti 87 ne gjendje shume te mire. i qlqjmeruar pa gjoba. mund te shkruani ne viber ne nr 00355682688606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim