Kamionet mercedes 307

Shitet nga: egzon gutaj 07 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes benz 307D ne gjendje te mire, ka dhe ngarkuesen mrapa qe mban peshe deri ne 500kg. nuk ka regjistrim tabelat e dorzuara.

045 619 961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim