Kamjan

Shitet nga: Lulzim 02 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shtajer asht gjendje te mir 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim