Kamjon fiat ducato 1.9

Shitet nga: Kol 16 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin fiat ducato 1.9 dizell 7 ulse lekur ne gjendje perfekte targat e dorzuara pa denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim