Kamjon

Shitet nga: Ekrem 23 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim