Kombe Mercedes Vito -03

Shitet nga: Zeq Sadrija 27 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mersedes Benz Vita 2.2Dizel.I pa doganuar me goma te reja.Ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim