Kombe Peugeot Boxer dizel -06

Shitet nga: Palush 02 Jan 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi
Klim
Parksenxor
Per ma shum shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim