Kombe VW T2

Shitet nga: Shitet Kombi 13 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi asht ne gjendje te rregullt Asht Diesel 1.6 matorin e ka normal posedon dokumenta te rregullta asht i qlajmrum ka punuar shum pak qmimi asht volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim