Kombe VW T4

Shitet nga: Regjep 06 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur 2.4 diezell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim