Kombe VW T4 2.4 diesel

Shitet nga: dali 20 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
busi 2.4 naft n gjendje prefekte i ardhur ngja gjermanija kush o i interesum muni me ardh me pa edhe me provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim