Kombi VW T3 1.6 diesel 1990

Shitet nga: Avni 09 Gsh 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombin VW T3 1.6 Diesel 1990
Eshte ne gjendje shum te mire dhe me regjistrim deri ne maj/2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim