Kombi nga Gjermania

Shitet nga: Perarim 09 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I sapo ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim