Kombi renault

Shitet nga: Selim 08 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi renault kombi ne gjendje te mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim