Kombi

Shitet nga: Mensur 07 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz MB 100 ne gjendje te rregullt me regjistrim deri ne fillim te tetorit per me shum kontakto //044597695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim