MAN 8.136 F

Shitet nga: Pima Comerce 26 Mar 07:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   1 740 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
U shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim