MAN 8.136

Shitet nga: Pima Comerc 18 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni MAN 8.136 ne gjendje te mire pune me sanduk alumini 4.70 gjatesi dhe 2.30 gjersi gjithashtu posedon dhe mbulesen ( ceraden). I clajmeruar (pa denim ne regjistrim)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim