Makinat

Shitet nga: Lulzim 22 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten maqinat jan gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim