Maqina

Shitet nga: Lulzim 01 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes maqinat jan ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim