Maqinat

Shitet nga: Lulzim 20 Dhj 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten maqinat jan gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim