Mercdes 16 32 4x4

Shitet nga: Lulzim 26 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjani asht gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim