Mercedes 26-28

Shitet nga: xxx 15 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes 26-28 viti 1987. Kamioni eshte ne gjendje te mire,shitet pershkak te mos perdorimit. Per qdo info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim