Mercedes 310 D 4x4

Shitet nga: vilsoni 25 Tet 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedesin ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra. është 4x4 dhe me kran .
çmimi 4600€ ka 235228 km te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim