Mercedes 312 D

Shitet nga: Vilsoni 02 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 312 D ne gjendje te shkelqyeshme i prodhuar ne vitin 1997 ka vetem 225 mije te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim