Mercedes 312 D

Shitet nga: Vilson 25 Tet 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedesin 312 d.
Mercedesi ne gjendje shum te mire i ardhur nga zvicra ka 120 ps i vitit 1998. Ka 254.483 kilometra te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim