Mercedes Benz 809

Shitet nga: Leutrimi 06 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin pa dogan,viti prodhimit 1985,ngarkesa deri ne 3.5 ton qmimi 2000 euro i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim