Mercedes Benz 814

Shitet nga: Azgoni 22 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes Benz 814 Kiperash ne gjendje te mire shkarkon ne 3 anet.. Regjistrim 1 vit.. Nr i kontaktit +355682405094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim