Mercedes Benz Sprinter 516 CDI 2010

Shitet nga: Esat 06 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz Sprinter 516 CDI 2010 me 368 km gjendet ne Suedi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim