Gurthys

Shitet nga: Lulzim 15 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-28
Sapo ardhur nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim