Shitet Kamioni Mercedez Benz 508D

Shitet nga: Jakup Berisha 10 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 508B
E shes kamionin 508 ne gjendje te rregullt punon mir ka regjistrim deri ngusht 2016 osht me b nuk osht me c per me shum info -> 044402943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim