Shitet Mercedes 508d

Shitet nga: Jakup 10 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 508B
Shitet kamioni mercedes benz 508 irujten esht punon mir ka regjistrim deri ngusht munden me ardh me pa inf rogové
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim