Shes Kamjonin dhe Bagerin

Shitet nga: Ekrem 14 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Schiller
Shes Kamjonin Dhe Bagerin jan ne gjendje shum te mir Bageri osht i ardhur nga zvicra qe 1viit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim