Sprinter 211 cdi i sa po ardhur

Shitet nga: Toni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter 211 cdi viti 2002 ne gjendje te mire viber +37744749683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim