sprinter 311 2007

Shitet nga: rremi 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
sprinter 311 viti 2007 e sapo ardhur nga gjermania mund te kontaktoni edhe ne viber +38649383589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim