Mercedes Vito 2.0 benzin plin boj ndrrim me pickup

Shitet nga: vito 26 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes vito kombi per pun osht shumm i mir regjistrim nuk ka denim ka 700 euro hargjimet i ka shum tvogla boj ndrrim me pick up volsfagen ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim