Mercedes benz vito

Shitet nga: veprim 27 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shes mercedes benz vito ne gjendje shume te mir i ardhur nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim