Mercedes MB100 Diesel

Shitet nga: Anonim 19 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mini-kombibusi per bartjen e gjesendeve te ndryshme, eshte ne gjendje shume te mire pa asnje demtim, i ruajtur, ngjyre e bardhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim