Mercedes sprinter 516

Shitet nga: Gzim 28 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I ri vetem 600 km ka i ardhun nga suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim