Mercedes sprinter me mjete te punes

Shitet nga: Agim 03 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes sprinter me mjete te punes makina e suvatimit g4 me te gjitha pajisjet prerse e steroporit ,gjenerator, hidrofor e te gjitha pajisjet tjera per suvatim (mallter)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim