Mercedes sprinter

Shitet nga: Haki 07 Mar 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 313cdi viti prodh muji i 6 2004 ne gjendje shum te mir i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim