Mercedes

Shitet nga: Nikoll 18 Gsh 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi bus viti i prodhimit 2007 mercedes i sa po ardhur nga shba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim