Merzedes Benz 3030 drogmoller

Shitet nga: Besart 05 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Moto Merzedes
TV
WC
52 Ulse
Info 044 167 011
0390 320 597
0390 320677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim