Ofroj sherbime transportuese brenda qytetit

Shitet nga: Pjeter Dreni 01 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Transport mallrash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim