Opel pikap

Shitet nga: Xhavit 20 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2007 Dissel 130000 takalume motorri 1.7 100kuaj fuqi ngjyra e hirt per me shum kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim