Perkulic

Shitet nga: Arbeni 26 Gsh 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Perkulic sapo ardhur nga zvicrra.
E re ne gjendje shum te mire.
Pjes e saj ne gjendje perfekte.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim