Perkulica KIPPER

Shitet nga: vilsoni 25 Tet 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes perkulicen kipper .Perkulica është e vitit 1974. Ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra. Çmimi 3000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim