Renault Trafic 1.9 dci

Shitet nga: Luan 28 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renault trafic 1.9 dci vetura asht e sapo ardhur nga CH vetura asht me KM te garantura dhe asht ne gjendje te shkelqyer per ma shum informata mund re thirni ne nr 044136978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim